Rolety

Rolety natynkowe

System rolet zewnętrznych stosowany zarówno do nowo powstałych jak i istniejących obiektów. Roleta w skrzynce zewnętrznej montowanej przed oknem, co jest optymalnym rozwiązaniem ze względu na izolacyjność. Również ochrona przed hałasem jest kilkakrotnie większa niż przy pozostałych systemach. Zewnętrzne klapy rewizyjne umożliwiają prace serwisowe przy roletach. Skrzynki zewnętrzne mogą być ścięte pod kątem 20° lub półokrągłe, a ich montaż może być wykonany zarówno na elewacji, jak i we wnęce lub bezpośrednio na oknie.

Profile

Pancerze roletowe dobieramy do otworów zgodnie z parametrami poszczególnych profili.
Profile wykonane są z aluminium, wypełnione bezfreonową pianką.

Do najczęściej przez nas stosowanych profili należą M 328, M 430, M 411, M 520 oraz profile wypełnione utwardzoną pianką i ekstrudowane.

Sterowanie

Poza tradycyjnymi sposobami sterowania roletami, bardzo popularne i wygodne stały się metody elektrycznego sterowania roletami. Dzięki zastosowaniu napędów rurowych oraz bezprzewodowych systemów sterowania korzystanie z rolet jest łatwe i niezawodne.

Elementy zabezpieczające

Rygle automatyczne, mechaniczne, wieszaki – blokady, zamki

Moskitiery

  • Moskitiera zintegrowana z roletą w skrzynce
    Nowoczesny system moskitiery fabrycznie umieszczonej w skrzynce razem z roletą. Wygoda i estetyka.
  • Moskitiera ramkowa
    Przeznaczona jako element uzupełniający do każdego rodzaju i rozmiaru okna.
SK SKP SKO
SK-MLT SKP-MKT SKO-MKT

Rolety nadstawne

Rolety nadstawne – inaczej nazywane nasadkowymi lub nakładanymi. Rolety nadstawne montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu, montażu czy to wymiany stolarki okiennej.

To rozwiązanie charakteryzuje się szczególną estetyką – umożliwiającą ukrycie rolet poprzez idealne wkomponowanie ich w otwór okienny wraz z otynkowaniem kasety.

Skrzynka rolety nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

SKT SKT+MKT

Rolety podtynkowe

System do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża).
Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien.

Elementy podtynkowe systemu nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, toteż nie naruszają bilansu energetycznego budynku.
Rolety w systemie podtynkowym INTEGRO wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Nowoczesna konstrukcja skrzynki pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników.
System ten zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną. Elastyczność zastosowań dodatkowo podkreśla fakt, że rolety oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie do każdej elewacji.

W systemie tym, jak i w pozostałych oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która w ciepłe dni umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.

SP SP-E
SP-MKT SP-E+MKT

Bezpłatna wycena!

Potrzebujesz wyceny?
Skontaktuj się z nami!
Odpiszemy lub oddzwonimy!

Kontakt.

kom. 792-002-809
superokno.net.pl@op.pl

SUPEROKNO.NET.PL
Marzena Nierle
ul. Zgrzebnioka 8/1
41-808 Zabrze
NIP 626-263-00-99
REGON 241880253