Bramy garażowe

Bramy segmentowe:

zwane inaczej panelowymi to najczęstszy wybór klientów poszukujących solidnej bramy, czy to garażowej, czy przeznaczonej do hali produkcyjnej lub magazynowej. Bramy o konstrukcji panelowej mają wiele zalet, mogą być dostarczone w niemal dowolnym rozmiarze.
Oferowane przez nas produkty zapewniają maksymalne bezpieczeństwo ich użytkowania, bramy produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami. Dzięki wykorzystaniu ocynkowanej blachy wypełnionej poliuretanową pianką o grubości 40 mm do produkcji paneli bram segmentowych nasze bramy zyskują wysokie właściwości termoizolacyjne i doskonałą izolację akustyczną.

Podstawowymi rodzajami bram segmentowych są :

  • zautomatyzowane
  • obsługiwane ręcznie.

Korzystając z naszej oferty nie muszą czuć się Państwo ograniczeni wyborem tylko tradycyjnych i prostych modeli, posiadamy również bramy drewnopodobne, a fakt iż posiadamy włąsną lakiernie otwiera przed państwem wiele możliwości!
Dzięki ochronie palców Finger Protection, mamy pewność iż brama nie przytrzaśnie nam palców podczas ręcznego jej otwierania lub zamykania.

Rodzaje zabezpieczeń

Do najczęściej wybieranych rodzajów zabezpieczeń należą:

  • zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyn, które gwarantuje, że brama nie opadnie niespodziewanie nawet jeśli pękną sprężyny – jest to standardowe wyposażenie w bramach nie posiadających napędu elektrycznego
  • zabezpieczenie na wypadek zerwania linki – standardowe zabezpieczenie bram przemysłowych, które zapobiega przed gwałtownym opadnięciem bramy w przypadku zerwania linki
  • rygiel zabezpieczający bramę przed włamaniem – standardowe wyposażenie przed intruzami
  • fotokomórki chroniące przed przypadkowym zgnieceniem – dodatkowe zabezpieczenie montowane w bramach z napędem elektrycznym, brama otwiera się w momencie, gdy jakaś przeszkoda znajdzie się w promieniu fotokomórki.

Bramy Rolowane:

To najlepszy wybór tam, gdzie przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo, a dodatkowo nie ma zbyt wiele miejsca. Zbudowane w kompaktowy sposób bardzo łatwo dopasować do każdego garażu czy bramy, a możliwości rozbudowy o systemy automatyki i sterowania sprawiają, że jest to bardzo popularne rozwiązanie w wielu zastosowaniach.
Bezpieczeństwo
Wykonane z najwyższej jakości stali i aluminium, z dbałością o detale, nasze bramy zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa, a dodatkowo mogą być wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia.
Kompaktowość
Oszczędność miejsca jest jedną z najważniejszych zalet naszych bram rolowanych. Dzięki konstrukcji, która zwija bramę na wał umieszczony nad wejściem można ją zamontować w prawie każdym miejscu.
Uniwersalność
Bramy rolowane znajdują dziesiątki, jeśli nie setki zastosowań. Przede wszystkim są stosowane w garażach i domach jako bramy, ale również w drzwiach i oknach, witrynach sklepowych czy balkonach.
Profile bram
Każda brama rolowana składa się z pewnej liczby połączonych ze sobą profili. W zależności od rodzaju zastosowanych profili brama otrzymuje określone cechy i zalety, takie jak podwyższona izolacyjność cieplna, wytrzymałość, czy prędkość działania.

AUTOMATYKA I AKCESORIE

Choć możliwe jest nabycie samej bramy rolowanej, to prawdziwe zalety brama przybiera dopiero wyposażona w odpowiednie akcesoria i systemy automatyki. Oferujemy napędy elektryczne na pasek i łańcuch, systemy zdalnego sterowania i programowania bram oraz zestawy fotokomórek, zwiększające bezpieczeństwo. Chcących poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Napędy automatyczne
Napędy automatyczne to najbardziej profesjonalne rozwiązanie, jeśli chodzi o obsługę bram. Siłowniki elektryczne wsparte odpowiednim systemem zdalnego sterowania to wygoda, niezawodność i bezpieczeństwo w jednym. Każdemu klientowi polecamy rozwiązania z tej grupy.
Napędy półautomatyczne
Oparte najczęściej na systemach korbowych oraz sprężynach wspomagających napędy półautomatyczne świetnie nadają się do bram średniej wielkości oraz tam, gdzie ważniejsze od wygody jest ograniczenie wydatków związanych z zakupem i instalacją bramy.
Napędy ręczne
Do napędów ręcznych zaliczyć można przede wszystkim tzw. zwijacze oraz kasety z przekładnią. Napędy ręczne proponujemy wyłączenie do mniejszych bram. Zwijacze są najbardziej tradycyjnym napędem, podczas gdy kasety z przekładnią pozwalają ograniczyć dyskomfort przy obsłudze trochę większych bram.

Bezpłatna wycena!

Potrzebujesz wyceny?
Skontaktuj się z nami!
Odpiszemy lub oddzwonimy!

Kontakt.

kom. 792-002-809
superokno.net.pl@op.pl

SUPEROKNO.NET.PL
Marzena Nierle
ul. Zgrzebnioka 8/1
41-808 Zabrze
NIP 626-263-00-99
REGON 241880253